Uzmankirala.com

0
368

Eğer reklam, pazarlama, yazılım, çeviri alanlarında hizmet veriyorsanız uzmankirala.com üzerinden iş alabilirsiniz. Şu an da 162 farklı alanda 22000 civarında proje ilanının bulunduğu portala üye olarak (Üyelik tipleri ile ilgili detaylara buradan  ulaşabilirsiniz) yayınlanan projelere teklif verebilirsiniz. Üyelik ve teklif vermek tamamen ücretsizdir, başarı ile tamamladığınız işin bütçesi üzerinden uzmankirala.com komisyon bedelini keserek kalan bakiyeyi banka hesabınıza yatırmaktadır.

Portal üyelik hesabınızda, uzmanı olduğunuz konuları “sınavlar” kısmında belirtebilirsiniz. Bu kısım iş alabilmeniz için önemli bir alan. Sadece uzmanı olduğunuz konuları doğru şekilde belirtmekte yarar var. TC. kimlik, telefon ve e-posta adresinizi onaylatmanız önemli çünkü bu size iş veren tarafından daha fazla güvenilir görünmenizi sağlayacak.

“Proje İlan Et” kısmından verebileceğiniz hizmetler ile ilgili ilanlar girerek iş verenlerin size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 3 farklı tipte üyelik kategorisi ilk başlarda biraz kafa karıştırıcı olabilir, “uzman” hesabı üzerinden işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tüm bu bilgileri doğru şekilde tamamladıktan sonra geriye hizmet vermek kalıyor.

Şimdiden bol kazançlar!