Portatif Basketbol Potası, Kale ve Voleybol Filesi Tasarlamak… Neden Olmasın?

0
104

Bu yazı aslında eli tahtaya veya demire değmiş olanlar için hazırlandı. “Ben bunların hepsini tahta ve demir haricinde başka bir malzeme kullanarak da yapabilirim!” diyorsanız, buyursunlar! Bu sporları yapan insanlar ya bugün parkta sıra beklediler ya da havasız ve gürültülü bir spor salonunda ter attılar. Ancak portatif bir potaları, kaleleri veya fileleri olsaydı buldukları ilk açık alanda, kendi bahçelerinde veya parkın diğer köşesinde kolaylıkla bu sporların zevkini çıkarabileceklerdi!

Küçük bir işliğiniz veya bir tanıdığınızın ödünç olarak kullanabileceğiniz bir işliği varsa bunları yapmak işten bile değil. İkisi de yoksa bir marangozla veya demir ustasıyla anlaşarak ücret pay edilebilir. Aynı zamanda pazarlama konusunda da biraz iddialı olmalısınız. Hedef kitle sitede oturanlar veya bahçeli ev sahibi olanlar olabilir. Yazlık mekanlar da değerlendirilmelidir. İşin tanıtımı kısmına gelince; marketlerin kendi kampanyalarını duyurmak için kullandıkları yollardan biri olan broşürler kullanılabilir. Broşürün üzerindeki görseller ve yazılar ilgi çekici hazırlanırsa bu hem ucuz hem de etkili bir yol olacaktır. Ayrıca sipariş almak da mümkün olabilir. Ebatların standardın dışında olduğu siparişlerde farklı fiyatlandırma politikaları izleyebilirsiniz.

Fikir almak için fabrikasyon üretimleri inceleyebilirsiniz. Örneklerden birine buradan bakabilirsiniz. Piyasa fiyatlarını görüp fiyatlandırma politikanızı belirleyebilirsiniz.