Bırakın Müşterileriniz Tarlanıza Gelsin!

0
137

Çağımızda organik meyve-sebzeye ulaşmak çok zor hale geldi. Meyve-sebzelerin görünümü güzelleşti ancak tadı her geçen gün yok oldu. Dalından çilek yememiş biri çileğin asıl tadını asla bilemez. Karpuzu veya kavunu dalından koparıp yememiş biri pazarlarda, marketlerde veya manavlarda satılanları hala kavun ve karpuz olarak bilmektedir. İnsanlara toprakla ve yeşille iç içe olma fırsatı vermeyi düşünün… Üstelik aracıları ortadan kaldırıyorsunuz ve nakliyat için harcayacağınız para da cebinizde kalıyor.

Tarlanızda çeşitli meyve-sebze yetiştirdiniz ve bunu satmak istiyorsunuz. Peki müşterilerinizin tarlanıza gelip bu meyve-sebzeleri satın aldığı bir sistemi hiç düşündünüz mü? Müşterileriniz kendinize ait olan bahçenize girip ürünleri dalından kopararak bu ayrıcalığı yaşasın. Hem toprağa basarak olumsuz enerjilerinden kurtulsunlar hem de dalından taze ürünleri tatma fırsatı yakalasınlar.

Bu her iki taraf için de avantajlı bir durum. Tek yapmanız gereken bir hassas bir tartıya sahip olmak ve tarlanızın tanıtımını yapmak. Ne ekeceğinize siz karar verin! Müşterilerinizin ürünleri toplarken yedikleri de sizin ikramınız olsun…